pl
en

Zarządzanie
nieruchomościami
komercyjnymi


Co to oznacza w Darumie

Wychodzimy poza zakres bieżącego, bezpiecznego administrowania budynkiem. Zarządzamy budynkiem, dbamy o niezakłócony pobyt naszych najemców, dbamy o sprawność techniczną naszych budynków. 

Do kogo kierujemy naszą ofertę? 

Do firm poszukujących biura lub magazynu pod własną działalność gospodarczą, a także do właścicieli nieruchomości komercyjnych, dla których możemy świadczyć usługę zarządzania lub administrowania nieruchomościami.  

Zajmujemy się nieruchomościami kompleksowo, stąd wyróżnia nas przede wszystkim: 
dbałość o stronę formalno - prawną nieruchomości i całego spektrum zagadnień z tym związanych, 
• nastawienie na zapewnienie maksymalizacji przychodów i możliwej szybkiej stopy zwrotu z inwestycji w nieruchomości, 
• stałe obserwowanie rynku w celu poszukiwania nowych źródeł przychodów, czy też dostarczania nowych usług, a także rozwiązań technologicznych możliwych do zastosowania, które podniosą wartość nieruchomości, 
• rozsądne inwestowanie, które zapewni Spółce długofalowe działanie na rynku wynajmu nieruchomości,
dbanie o bezpieczeństwo techniczne budynków poprzez nadzór nad przeglądami technicznymi, serwisów, 
dbanie o komercjalizację budynków, aby przyniosły właścicielom spodziewane przychody. 

Jesteśmy profesjonalistami, długoletnimi praktykami. Specjalizujemy się w obsłudze nieruchomości związanych z farmacją. Posiadamy nieruchomości do wynajmu i sprzedaży.


Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej zarządcy nieruchomości na sumę gwarancyjną 50.000 EUR - certyfikat

Zaufaj nam. Jeśli widzisz obszary możliwej współpracy - zadzwoń, napisz - dostosujemy nasze usługi do Twoich potrzeb. 

Hurtownie farmaceutyczne

Zarządzamy i wynajmujemy nieruchomości magazynowe w GK Pelion. Zarządzamy nieruchomościami w 12 głównych miastach Polski. Są to: Katowice, Sosnowiec, Lublin, Poznań, Łódź, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Dywity, Bydgoszcz, Kraków. Naszymi głównymi klientami są DOZ SA, PGF SA, Urtica Sp. z o.o., Pharmalink Sp. z o.o. Są to liderzy funkcjonujący na polskim rynku farmaceutycznym. Naszą pracą wspomagamy ich biznesy.

Magazyny

Zajmujemy się wynajmem i zarządzaniem powierzchniami magazynowymi. 

Dbamy o nie poprzez zapewnienie bezpieczeństwa technicznego, specjalistyczne serwisy, inwestowanie w celu zapewnienia komfortu pracy najemców. 

Jesteśmy w całej Polsce - w naszych magazynach działalność prowadzi głównie Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. 

Ważne jest dla nas to, aby najemca mógł w niezakłócony sposób prowadzić swój biznes.

Specyfika prowadzonej w centrach dystrybucyjnych działalności wymaga od nas szerokiej wiedzy zarówno z zakresu prawa budowlanego, gospodarki nieruchomościami, postępowania administracyjnego, finansowego, ale także farmaceutycznego. 

Poza powierzchniami magazynowymi pod działalność farmaceutyczną posiadamy w GK Daruma nieruchomości magazynowe w różnych częściach kraju, które można dostosować pod dowolną działalność. 

Jeśli interesują Cię wolne powierzchnie, sprawdź proszę naszą ofertę.

Lokale usługowe

Nasze lokale rozproszone są po całym kraju. Dbamy o nie poprzez zapewnienie bezpieczeństwa technicznego, specjalistyczne serwisy, opiekujemy się od strony formalno - prawnej. 

W naszych lokalach w głównej mierze znajdują się apteki DOZ. Naszymi najemcami są również przychodnie lekarskie. Wspomagamy spółkę DOZ SA, aby mogła w niezakłócony sposób prowadzić sprzedaż produktów farmaceutycznych. 

W naszej ofercie znajdują się również lokale użytkowe na wynajem lub sprzedaż, które mogą być wykorzystywane pod dowolną działalność.

Lokale biurowe

Zarządzamy 30 tys. m2 powierzchni biurowych. 

Nasze nieruchomości biurowe ulokowane są w największych miastach Polski. 

Nasza oferta skierowana jest do potencjalnych najemców oraz do właścicieli nieruchomości zainteresowanych współpracą. 

W naszym portfolio znajdują się nieruchomości biurowe o różnych standardach i zróżnicowanym metrażu. Biura posiadają dostęp do pomieszczeń socjalnych, sal konferencyjnych. Możemy również dostosować powierzchnię do potrzeb najemcy. 

Jeśli masz potrzebę znalezienia biura dla swojej firmy, sprawdź proszę naszą ofertę.


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.