pl
en

O NAS

O NAS

DARUMA Sp. z o.o. istnieje od 2004 r. Jesteśmy spółką ukierunkowaną na inwestowanie, wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi i dzierżawionymi w ramach Pelion S.A.

Zarządzamy i administrujemy nieruchomościami zarówno biurowymi, magazynowymi, lokalami użytkowymi, jak i mieszkaniowymi (zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi). Nasz przeważający portfel to nieruchomości związane z branżą farmaceutyczną.
Zajmujemy się wsparciem deweloperów w zarządzaniu nieruchomościami w okresie pomiędzy wybudowaniem nieruchomości a sprzedażą lokali.

W naszej firmie posiadamy wyodrębnioną komórkę w zakresie ochrony i nadzoru, w tym profesjonalnego Inspektora Danych Osobowych i Ochrony PPOŻ. Daruma zapewnia sprawne i profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia czynności związanych z usługami kancelaryjnymi. 

Nasz zespół

Daruma Sp. z o.o. zatrudnia wysokiej klasy specjalistów w zakresie obsługi rynku nieruchomości, posiadających licencje zawodowe zarządców nieruchomości.

Nasza wiedza i kompetencje służą potrzebom naszych klientów. Usługi świadczone dla naszych kontrahentów są dopracowane w każdym szczególe z uwzględnieniem potrzeb klienta.

Bierzemy udział w licznych szkoleniach związanych z zarządzaniem nieruchomościami, śledzimy trendy rynku nieruchomości. Stale się doskonalimy, lubimy poszerzać naszą wiedzę i uczyć się nowości! :)

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi oraz mieszkaniowymi. 

Jeśli potrzebujesz możemy prowadzić dla Ciebie usługę e-kancelarii.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.